Fotowoltaika

fotowoltaika

Decydując się na instalację fotowoltaiczną, stawiamy na niezależność energetyczną.

Posiadanie własnej elektrowni słonecznej pozwala nam znacząco obniżyć rachunki za energię elektryczną i realnie przekłada się na nasz wewnętrzny budżet. 

Dobrze dobrana do potrzeb Klienta instalacja, działa przez cały rok, wystarczy że występuje obecność promieniowania słonecznego, dzięki temu zwrot inwestycji jest o wiele szybszy. 

Niezawodność i efektywność naszej instalacji to przede wszystkim wysokiej jakości podzespoły.

Fotowoltaika

Działamy tylko na  panelach wysokiej jakości, korzystamy z usług takich producentów jak: JA Solar, Jinko Solar, Luxen Solar, Canadian Solar lub podobnych, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania swoich podzespołów.

Serce naszego układu, jest jednym z najistotniejszych elementów, które pozwala na niezawodne działanie naszej własnej elektrowni słonecznej. 

Przy doborze inwertera dla naszych Klientów, zawsze decydujemy się na sprzęt, który w przyszłości będzie można bez problemu wykorzystać do rozbudowy naszej instalacji o dodatkowe panele fotowoltaiczne lub magazyn energii. 

Posiadamy w naszej ofercie również falowniki, które mają możliwość podłączenia ładowarek samochodowych.

Przy wyborze zabezpieczeń AC/DC, decydujemy się zawsze na rozwiązania dające gwarancję skuteczności. Chcemy mieć pewność, że zbudowana przez nas instalacja będzie działać efektywnie i bez zakłóceń, dlatego poza zabezpieczeniami, przygotowujemy dedykowane systemy odgromowe.

Każdy system montażowy, dobieramy bezpośrednio do miejsca i dachu na jakim będzie stała instalacja fotowoltaiczna. 

Panele instalujemy na dedykowanych systemach montażowych, które spełniają wszystkie normy do bezpiecznego mocowania na inwestycji. 

Dobrze wykonana instalacja, gwarantuje solidne trzymanie się paneli, nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych.